HAKKIMIZDA

Şirket Profili

Yılmaz Elektrik olarak 1992 yılından bugüne kadar, alçak, orta ve yüksek gerilim şebekelerindeki hizmetlerimizi hayatı kolaylaştırmak amacıyla güncel teknolojiyle sürekli yenileyerek müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

ŞİRKET TARİHÇESİ

Şirketimiz 1992 yılında 2 ortaklı ve Erzurum merkezli olarak kurulmuştur. Şirket 21.02.2006 tarihinde Zonguldak, 29.02.2008 tarihinde Ankara şubesini açmış ve 19.05.2014 tarihinde ise Yılmaz Elektrik Deuschland gmbh iştirakini kurmuştur. En son yapılan 23.9.2014 tarihli tescil işlemi sonucunda şirket sermayesi 25.000.000,00 TL’ ye çıkartılmış, ortaklar kurulu ise Ahmet ERGÜN, Necati ERGÜN, İbrahim ERGÜN olmak üzere üç ortaktan oluşmuştur. 1992 yılından bugüne kadar Türkiye’nin birçok il, ilçe ve köylerinde elektrik taahhüt projeleri tamamlamıştır ve faaliyetlerini başarıyla devam ettirmektedir..

MİSYONUMUZ

Yılmaz Elektrik olarak vizyonumuz, 21. yüzyıl için vazgeçilmez olan enerjinin üretilmesinden son kullanıcıya ulaşıncaya kadar arada geçen tüm iletim ve dağıtım şebekelerini yaparken; ülkemizin öz kaynaklarına saygılı, sorumluluklarının bilincinde, önce kaliteye ve iş güvenliğine önem vererek, gerek Türkiye’de gerekse de Yurtdışında ülkemize yakışır bir biçimde hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ

Dünyadaki tüm sektör gelişimlerine açık, tecrübelerini ülke yararına kullanan, eğitime önem veren, yetişmiş personelleri ile süreç yönetimini esas alarak yaşanacak olası aksaklıkları minimuma indiren, sektördeki lider firma imajını sürekli korumaya azami gayret gösteren bir firma olmaktır..

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayacak bir ekip ruhu oluşturarak, taahhütümüzde bulunan tüm işlerin tam zamanında, eksiksiz ve en üst kalitede yapılmasını sağlayabilmek için sürekli eğitim, gelişim ve sistem kontrollerini en ön planda tutmaktır.